VAŠE NÁZORY POTŘEBUJEME ZNÁT !

Nejsme jednou ze stran, které „kuchtí“ své programy v zákulisí sekretariátů tak, aby co nejlépe vyhovovaly prominentům. Vaše názory nás zajímají! Vaše názory jsou směrodatné pro směřování práce SDeO. Náš program není dogma, které jsme vytvořili pro dosažení svých osobních zájmů. Chceme, aby se na naší práci a našem programu mohli občané (voliči) aktivně podílet v co největší míře. Nenechte se již ovlivňovat, ale ovlivňujte ! Budeme k tomu Vaším nástrojem.

Reagujeme na Vaše potřeby a přání! Zkuste nám důvěřovat. Samozřejmě není možné splnit každý požadavek každého jedince, ale chceme prosazovat požadavky, které se demokratickou cestou zjevně ukáží jako priority obyvatel tohoto města.

Pište nám své názory písemně na adresu:

Strana demokratické obnovy, Stoliční 1205/6, 405 02 Děčín 2

Pište nám své názory e-mailem:

kancelar@sdeo.cz - napište nám

Zavolejte nám na číslo:

Linka SDeO pro názory, doporučení a postřehy občanů: 774 622 118

NAŠÍ ANKETY SE MŮŽETE ZÚČASTNIT JIŽ NYNÍ!

Vytipovali jsme pro Vás několik otázek, na které můžete teď hned odpovídat dvěma způsoby. Buď můžete pouze kliknout na jednu z voleb ankety vlevo, nebo můžete svou odpověď rozvinout a poslat nám ji prostřednictvím formuláře vpravo. Anebo lze použít oba uvedené způsoby. Současně je možno sledovat, jak se k danému tématu vyjadřují ostatní občané. Děkujeme Vám, že nezůstáváte pasivní a že se do naší ankety zapojíte.

1. Co se Vám v Děčíně líbí?

Nevyhovuje Vám žádná z možností uvedených v hlasovací anketě? Napište nám prostřednictvím e-mailového formuláře, co se Vám v Děčíně líbí. Nezapomeňte prosím uvést svou zpáteční e-mailovou adresu, rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

2. Co Vám v Děčíně chybí?

Nevyhovuje Vám žádná z možností uvedených v hlasovací anketě? Napište nám prostřednictvím e-mailového formuláře, co se Vám v Děčíně nejvíce chybí. Nezapomeňte prosím uvést svou zpáteční e-mailovou adresu, rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

3. Co by se mělo v Děčíně přednostně zlepšit?

Nevyhovuje Vám žádná z možností uvedených v hlasovací anketě? Napište nám prostřednictvím formuláře, co se by se mělo v Děčíně zlepšit. Nezapomeňte prosím uvést svou zpáteční e-mailovou adresu, rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

4. Jak hodnotíte v Děčíně podmínky k podnikání?

Nevyhovuje Vám žádná z možností uvedených v hlasovací anketě? Napište nám prostřednictvím formuláře, jak hodnotíte podmínky k podnikání v Děčíně. Nezapomeňte prosím uvést svou zpáteční e-mailovou adresu, rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

5. Jak hodnotíte podporu zaměstnanosti v Děčíně?

Nevyhovuje Vám žádná z možností uvedených v hlasovací anketě? Napište nám prostřednictvím formuláře, jak hodnotíte podporu zaměstnanosti v Děčíně. Nezapomeňte prosím uvést svou zpáteční e-mailovou adresu, rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

6. Chcete, aby se o zásadních otázkách v Děčíně rozhodovalo referendem?

Nevyhovuje Vám žádná z možností uvedených v hlasovací anketě? Napište nám prostřednictvím formuláře, zda vidíte smysl ve veřejných referendech v Děčíně. Nezapomeňte prosím uvést svou zpáteční e-mailovou adresu, rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

NA CO BYSTE SE CHTĚLI ZEPTAT VY?

Samozřejmě je mnoho dalších věcí, které je potřeba řešit formou aktivní spolupráce s občany. Proto budeme tyto anketní otázky podle potřeby obměňovat. Budeme rádi, když nám sami napíšete své tipy na nové anketní otázky. Ty nejlepší z nich zařadíme v nejbližší době. Vězte, že žádný z Vašich názorů a návrhů nezapadne pod stůl. Nýbrž naopak, budeme se každým řádně zabývat.

Díky nápadům a poctivé práci Vás, občanů Děčína, se podařilo uskutečnit již spoustu skvělých plánů. Chceme se zasazovat o to, aby dobré nápady nenarážely na byrokratické překážky, nezájem institucí a nepřejícnost korupčníků a prospěchářů. A také o to, aby se politici nechlubili cizím peřím (tak jako dosud).

© www.asram.cz